Samsung Galaxy S23 FE özellikleri kesinleşti

Samsung’un bu yılın sonlarına doğru bir Fan Edition akıllı telefonu piyasaya sürmesi bekleniyor: Galaxy S23 FE. Bu telefonun farklı bölgelerde farklı işlemcilerle geleceği belirtiliyor. Duyumcu Abhishek Yadav, cihazın Hindistan’da ne kadara satılacağını açıkladı.

Abhishek’in son tweetine göre, Samsung Galaxy S23 FE iki depolama seçeneğiyle gelecek: 128GB ve 256GB. 128GB’lık modelin fiyatı 54,999 rupi olacakken, 256GB’lık modelin fiyatı 59,999 rupi olacak. Sunulan özelliklerin bu iddia edilen fiyatları hak edip etmediğini zaman gösterecek. Şimdi, Galaxy S23 FE hakkında şu ana kadar bildiklerimize bir göz atalım.

Galaxy S23 FE‘nin 6.4 inç Full HD+ Dynamic AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Bu ekran, kullanıcılara pürüzsüz bir 120Hz yenileme hızı sunacak.

Samsung Galaxy S23 FE özellikleri kesinleşti

Cihazın yonga seti olarak, bazı bölgelerde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1‘i, diğer bölgelerde ise Exynos 2200’ü kullanması bekleniyor. Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinin sadece ABD pazarı için özel olduğu ve diğer bölgelerin Exynos 2200 alacağı belirtiliyor.

Kamera özellikleri açısından, telefonun arkasında optik görüntü sabitleme (OIS) özellikli 50MP ana kamera, 8MP ultra geniş açılı sensör ve 12MP telefoto lensin bulunması bekleniyor. Özçekimler için 10MP’lik bir ön kamera olması muhtemel. Batarya kapasitesi olarak, 4500mAh bir bataryanın ve 25W hızlı şarj desteğinin telefonla birlikte gelmesi bekleniyor. Cihaz, OneUI 5.1 arayüzüne sahip Android 13 işletim sistemiyle birlikte kutudan çıkacak. Samsung Galaxy S23 FE‘nin dikkat çeken bir özelliği de dört yıl ana işletim sistemi güncellemesi ve beş yıl güvenlik güncellemesi desteği sunması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x