Mardin’de AK Parti’den Savur Belediye Başkanı seçilen Engin Uğur Hamidi, göreve başlar başlamaz ilk iş olarak makam odasının kapısını söktürdü. Hamidi, belediyeyi kazanmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, herkese eşit hizmet vereceklerini ve parti rozetini çıkararak hizmet odaklı çalışacaklarını ifade etti. Randevu sistemi olmayacak ve vatandaşlarla açık alanda görüşeceklerini söyleyen Hamidi, şeffaf ve dürüst belediyecilik anlayışıyla Savur’u canlandıracaklarını belirtti.